Stary Targ


Idź do treści

Ogłoszenia
Wyślij swoje ogłoszenie za pomocą poczty lub przez gadu-gadu
Szanowni Państwo,

      W roku szkolnym 2018/2019 przypada 90. rocznica powstania szkoły polskiej w Starym Targu. Szkoła ta, utworzona 3 czerwca 1929 roku, odegrała ważną rolę w utrzymaniu języka i kultury polskiej na Powiślu, które po przegranym plebiscycie znalazło się w granicach państwa niemieckiego.

      Miło nam poinformować, że uroczystości jubileuszowe odbędą się 31 maja 2019 roku. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji naszego przedsięwzięcia i rozważenie możliwości wsparcia finansowego Jubileuszu.

      W zamian za okazane wsparcie możemy zaoferować Państwu: nadanie tytułu "Przyjaciela Szkoły", umieszczenie logotypu Firmy/imienia i nazwiska w materiałach jubileuszowych oraz na oficjalnej stronie internetowej szkoły, informację w mediach lokalnych, możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych. Jesteśmy również otwarci na inne formy promocji.

      Środki pozyskane od Państwa przeznaczymy na: wykonanie nowego sztandaru szkolnego, przygotowanie materiałów promocyjnych i wydawnictw jubileuszowych, zakup materiałów dekoracyjnych i rekwizytów wykorzystanych podczas występów artystycznych, zakup nagród dla laureatów konkursów, przygotowanie poczęstunku dla gości. Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i pozwoli nadać tej ważnej uroczystości odpowiednią rangę.

      Bliższe informacje na temat Jubileuszu można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. 55 277 62 22. Wszelkie pytania można kierować również pod adres e- mail: zsstarytarg@interia.pl.

      Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty: Konto Rady Rodziców Zespołu Szkół w Starym Targu, nr rachunku bankowego: 61830900000010028130000010 z dopiskiem "Jubileusz".


Powrót do treści | Wróć do menu głównego